ŽAMETNE HLAČE S POTISKOM

59.95 29.98

Hlače so krojene v ozkem kroju (skinny fit). Narejene so iz finega potiskanega elastičnega žameta. Zapirajo se z zadrgo in gumbom. Dva žepa sta na sprednji, dva pa na zadnji strani hlač.

Počisti
4MQ4559T7 ,

Sestava: 98% bombaž, 2% elastan

Potisk

MODRO-RUMEN, RJAVO-ČRN

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close