VOLNEN PLAŠČ RAVNEGA KROJA

169.00

Regular fit plašč iz mešanice volne in poliestra. Na sprednjem delu se zapira na tri gumbe in ima dva žepa na poklop. Notranjost je narejena iz prijetne mešanice iz viskoze.

Počisti

Sestava:

Zunanji del: 35% poliester, 33% volna, 32% viskoza

Podloga: 52% poliester, 48% viskoza

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno kemično čiščenje z blagimi sredstvi

Košarica

close