VISKOZNI SUKNJIČ

129.00

Tanek viskozni suknjič ima 3/4 rokave in vezen potisk.

Počisti

Sestava:

Zunanji del:

100%vViskoza

Podloga:

100% poliester

Barva

, ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte pri nizki temperaturi
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close