TELOVNIK

99.95 49.98

Telovnik v prijetni viskozni mešanici s pasom na zaponko in dvema stranskima žepoma.

Počisti
2ANK5G0K7 ,

Sestava:

zunanji del: 74% poliester, 20% viskoza, 6% elastan

notranji del: 97% poliester, 3% elastan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno kemično čiščenje z blagimi sredstvi

Košarica

close