SUKNJIČ

89.95 44.98

Suknjič je narejen iz prijetne bombažne mešanice. Zapira se z enim gumbom na sprednji strani. Na zadnji strani ovratnika ima zanimiv črtast detajl. Je teliran model, rokavi so dolgi.

Počisti
2IU5524E7 , ,

Sestava: 68% bombaž, 32% poliester

Barva

,

Velikost

IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close