SUKNJIČ Z DETAJLI IZ UMETNEGA USNJA

99.95 49.98

Suknjič je podložen  in pride oprijet. Narejen je iz prijetne viskozne mešanice. Odpira se na sprednji strani z velikim gumbom. Ovratnik je klasičen, na vrhnjem delu je narejen iz umetnega usnja. Na sprednji strani ima dva žepa, ki sta na vrhu obrobljena z umetnim usnjem.

 

OPOMBA: Vam je ta izdelek všeč, pa v spletni trgovini ni vaše velikosti? Prav mogoče je, da je izdelek  v vaši velikosti na voljo v naši (fizični) trgovini. Pokličite nas na tel. št. (03) 491 16 38 ali nam pišite na prodaja@sisley-slovenija.si in z veseljem vam bomo pomagali!

Počisti
2ANY524K7 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 60% viskoza, 35% najlon, 5% elastan
  • podloga: 97% poliester, 3% elastan
  • umetno usnje: 100% poliuretan
Barva

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close