SPROŠČENE HLAČE S ČRTAMI IN ZAREZO

69.95 34.98

Hlače so sproščenega videza. V pasu imajo elastiko, ob straneh pa črti v zeleni in črni barvi. Na vsaki strani imajo žep. Na spodnjem delu hlačnic imajo zarezo.

Počisti
4IU055937 ,

Sestava: 95% poliester, 5% elastan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C in na nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Čistite z blagimi kemičnimi sredstvi

Košarica

close