KRATEK SUKNJIČ

99.95

Suknjič je narejen iz prijetne viskozne mešanice, je kratkega modela s standardnim ovratnikom in se zapira na spodnji strani suknjiča s kovinskim skritim gumbom.

Počisti

Sestava:

Zunanji del: 77% poliester, 15% viskoza, 8% elastan

Podloga: 97% poliester, 3% elastan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close