ŠIROKE HLAČE Z ZADRGO NA SPODNJEM DELU HLAČNIC

80.95

Hlače moškega kroja so narejene iz mešanice viskoze in krepa. Spredaj imajo naborke, dva stranska žepa, zadaj dva s poklopci in skrito zadrgo v spodnjem delu hlačnic ob strani.

Počisti
4O9BLF026 ,

Sestava:

64% poliester, 34% viskoza, 2% elastan

Barva

,

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close