SAFARI JAKNA Z RESICAMI IN PASOM

129.00 64.50

Atraktivna jakna je iz rahlo raztegljivega materiala (mešanica viskoze in lanu). Krasijo jo poudarjeni šivi v kontrastni (rjavi) barvi. Jakna ima štiri žepe s poklopci na sprednji strani. Dodan ji je pas, s katerim jo lahko povsem prilagodite vaši postavi. Na robovih ima resice.

Počisti
2EE6536N7 , ,

Sestava: 48% poliester, 26% viskoza, 25% lan, 1% elastan.

Barva

,

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Prati pri 30°C in nizkih obratih
  • Artikla ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare pri temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čistite z blagimi sredstvi

Košarica

close