REGULAR FIT SUKNJIČ

149.00

Suknjič temno sive barve, z vzorcem črt v kamel barvi, je nekoliko daljši, ravnega kroja in je narejen iz prijetne viskozne mešanice. Zapira se z gumbom na sprednji strani. Na sprednji strani ima tudi dva žepa s poklopcem. 

 

Počisti

Sestava:

Zunanji del:

64% poliester,  34% viskoza,  2% elastan

Podloga:

95%poliester,  5% elastan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close