REBRASTE HLAČE NA VISOK PAS

79.95

Hlače na visok pas slim kroja so narejene iz rebrastega materiala. So 7/8 dolžine in zapirajo na zadrgo, dvema kavljema in gumbom.

Počisti
4QKV55CI6 ,

Sestava:

71% bombaž, 25% poliester, 4% elastan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 40°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close