RAZTEGLJIVA ČRNA OBLEKA

79.95

Obleka je iz raztegljivega materiala, ima kvadraten vratni izrez, sega do kolen in je telirana. Zapira se z zadrgo, ki je zlate barve in ima razporek zadaj na sredini.

Počisti
4BFQ5VGU6 ,

Sestava:

Zunanji del:  66% poliester, 28% viskoza, 6% elestab

Podloga: 97% poliester, 3% elastan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close