PREŠITA JAKNA Z ZADRGAMI V ZLATI BARVI

149.00 74.50

Toplejša jakna ima trup iz umetnega krzna, rokavi pa so prešiti. Ovratnik je visok. Zapira s z zadrgo v zlati barvi na sprednji strani. Dodana sta dva žepa na sprednji strani, ki se prav tako zapirata z zadrgo v zlati barvi. Atraktiven in moden kos.

Počisti
2DTG535V7 , ,

Sestava:

  • zunanjost: 100% poliester
  • podloga: 55% poliester, 45% viskoza
  • polnilo: 100% poliester
  • vstavki: 100% poliester
Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Ne likajte
  • Ne čistite kemično

Košarica

close