PREŠITA BUNDA (PUHOVKA)

199.00 99.50

Bunda je prešita, telirana, zelo topla, lepo se prilega postavi. Rokavi so dolgi, ovratnik je visok. Ima kapuco, ki je obrobljena s snemljivo obrobo iz umetnega krzna. Zapira se na sprednjem delu z dvojno zadrgo. Dodan ji je tudi snemljiv elastičen pas v kontrastnih barvah, s katerim se bundo lahko še dodatno telira.

Počisti
2EF453627 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj:70% poliester, 30% poliamid
  • podloga: 100% poliamid
  • polnilo: 50% perje, 50% puh
Barva

Velikost

IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Dovoljeno je sušenje v sušilnem stroju na nižji temperaturi
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close