POTISKANA SRAJČNA OBLEKA

129.00

Srajčna obleka s potiskano viskozo ima srajčni ovratnik na V izrez, zapira se z gumbi po sredini in ima dolge rokave, ki se zapiraji z gumbom.

Počisti
4OIJLV00B ,

Sestava:

100% viskoza

Barva

, ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite pri nizkih obratih na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close