PLAŠČ IZ BUKLEJA

199.00 99.50

Plašč je narejen iz bukleja. Zapira se frontalno z dvema večjima črnima gumboma. Na sprednji strani ima dva žepa. Podloga je iz viskozne mešanice v temno rdeči barvi.

Počisti
2JR35K387 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 51% akril, 28% volna, 8% alpaka, 7% poliester, 4% najlon, 2% druga vlakna
  • podloga: 52% viskoza, 48% poliester
Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close