PISAN PLAŠČ S KAPUCO

229.00 114.50

Plašč je pisan, atraktiven. Krojen je v nekoliko širšem, balonastem kroju. Zapira se na sprednji strani z maksi gumbi. Prav tako na sprednji strani ima dva žepa. Plašč ima kapuco, zato daje bolj športen vtis. Je podložen.

Počisti
2E58SK2D6 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 39% bombaž, 20% poliester, 16% akril, 13% alpaka, 12% volna
  • podloga: 55% acetat, 45% viskoza
Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno kemično čiščenje z blagimi sredstvi

Košarica

close