PALAZZO HLAČE Z TRAKOM

89.95

Hlače imajo široke hlačnice in segajo do tal, imajo visok pas in se zapirajo ob strani z zadrgo. V pasu imajo trak, ki se zaveže ob strani.

Počisti
4AAX55AN6 ,

Sestava:

100% poliester

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close