OBLEKA Z VOLANOM

89.95

Obleka srednje dolge dolžine je narejena iz 100% bombaža. Ima kratke rokave na zvonček, v izrez in se zapira na hrbtnem delu z zadrgo. Na dnu obleke ima detalj v obliki volančka.

Počisti
4AAS5VG76 ,

Sestava:

Zunanji del:  100% bombaž

Podloga:  100% bombaž

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close