OBLEKA S POTISKOM

99.95 49.98

Obleka ima cvetlični potisk in je midi dolžine. Vratni izrez je okrogel. Obleka se zapira z gumbom na hrbtnem delu. Rokavi so dolgi, v pasu je elastika. V zadnjem delu spodaj je razporek.

 

Počisti
4KH65VET6 ,

Sestava: 100% poliester

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Barva

,

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close