MINI SRAJČNA OBLEKA

99.95

Mini obleka iz prijetne mešanice modala ima srajčni ovratnik, zapira se z velikimi gumbi po sredini in ima naborke pod prsmi, ki dajejo videz korzeta.

Počisti
48T8LV00M ,

Sestava:

81% modal, 19% poliester

Barva

,

Velikost

IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close