MIDI PLAŠČ Z DVEMA GUMBOMA

170.10

Plašč je narejen iz volnene mešanice. Ima klasičen ovratnik, se zapira z dvema gumboma, ima dva stranska žepa in razporek na sredini hrbtnega dela. Podloga plašča je narejena iz mešanice viskoze.

Počisti

Sestava:

Zunanji del:

50% volna, 30% poliester, 10% akril, 5% najlon, 5% druga vlakna

Podloga:

55% poliester, 45% viskoza

Barva

,

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close