MIDI OBLEKA Z RAZPORKOM

89.95

Midi obleka oprijetega modela je narejena iz raztegljivega materiala, ima raven vratni izrez, razporek na levi strani in se zapira ob strani s skrito zadrgo.

Počisti
4DOP5VHU7 ,

Sestava:

63% poliester, 33% viskosa, 4% elastan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close