MIDI OBLEKA IZ UMETNEGA USNJA

64.50

Obleka na srajčni ovratnik se zapira z gumbi po sredini, ki segajo do pasu kjer ima prešit pas, v spodnjem delu pa pada rahlo valovito do sredine meč. Rokavi so dolgi in se zapirajo z dvema gumboma.

Počisti
48WP5VHV6 ,

Sestava:

85% viskoza, 15% poliester

Premaz: poliuretan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close