MIDI KRILO Z VOLANOM

69.95

Krilo je midi dolžine, zapira se s skrito zadrgo ob strani, v spodnjem delu  ima maxi volan in podlogo iz 100% bombaža.

Počisti
4XPL506H7 ,

Sestava:

Zunanji del:

68% viskosa, 32% najlon

Podloga:

100% bombaž

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje dovoljeno z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close