MIDI KRILO Z RAZPORKOM

69.95

Midi krilo je narejeno iz prijetne mešanice viskoze in detajli iz umetnega usnja v pasu in na razporku, ki poteka poševno čez krilo. Krilo ima visok pas, zapira se s skrito zadrgo in dvema skritima gumboma.

Počisti
4DOP506L7 ,

Sesava:

Zunanji del: 63% poliester, 33% viskos, 4% elastan

Dodatki: 100% poliester

Premaz: poliuretan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close