MIDI KRILO S PASOM

79.95

Midi krilo iz umetnega usnja se zapira z zadrgo in gumbom na sredini. Ima zanke v pasu in pas v istem materialu ter dva stranska žepa.

Počisti
42N7506K7 ,

Sestava:

69% viskosa, 17% poliester, 14%bombaž

premaz: poliuretan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likanje ni dovoljeno
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close