LANENE JOGGER HLAČE

79.95

Jogger hlače so narejene iz mešanice bombaža in lana. Zapirajo se z zadrgo, kaveljčkom in gumbom. V zadnjem delu pasu imajo elastiko.

Počisti
473HLF00P ,

Sestava:

50% bombaž, 25% poliester, 25% lan

Barva

, ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite pri nizkih obratih na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close