LANENE CHINO HLAČE

49.95

Hlače so v ravnem (regular fit) modelu. Narejene so iz prijetne bombažne in lanene mešanice. Zapirajo se z zadrgo in kavljem. Dva  žepa imajo na sprednji strani, dva žepa na poklopec, pa na zadnji strani hlač.

Počisti
4ZY955AV7 ,

Sestava:

50% bombaž, 50% lan

Barva

Velikost

IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi do 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v  sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close