KRILO Z VISOKIM PASOM IN ŽEPI

79.95

Midi krilo na visok pas je narejeno iz imitacije usnja. Na strani ima dva velika žepa, zapira se z zadrgo, gumbom in pasom ter ima razporek na zadnji strani po sredini.

Počisti
48WPL0009 ,

Sestava:

85% viskos, 15% polieste

Premaz: poliuretan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C, pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close