KRATKO KRILO Z ZADRGO

79.95 39.98

Vzorčasto mini krilo je iz prijetne volnene mešanice. Odpira se z zadrgo v zlati barvi na sprednji strani. Prav tako ima na sprednji strani dodana dva prostorna žepa. Podloga je iz viskozne mešanice.

 

 

Počisti
4MT2505R6_901 ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 45% akril, 28% poliester, 20% volna, 4% najlon, 3% druga vlakna
  • podloga: 52% viskoza, 48% poliester
Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 44 (SLO 40)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close