KRATKA PREŠITA BUNDA

129.00 64.50

Bunda je prešita, narejena je iz svetlečega materiala. Je podložena. Ovratnik je visok, zapira se z dvema kovinskima gumboma. Bunda se asimetrično zapira z zadrgo na sprednjem delu. Na sprednji strani ima tudi dva žepa, ki se prav tako zapirata z zadrgo.

Počisti
2GR153657 , ,

Sestava:

  • zunanja stran: 100% poliester
  • podloga: 100% poliamid
  • polnilo: 100% poliester
Barva

,

Velikost

IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Dovoljeno je sušenje v sušilnem stroju na nižji temperaturi
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close