KRATKA OBLEKA Z VOLANČKI

89.98

Oblekica ima okrogel vratni izrez in kratke rokave s spuščenimi rameni. Je lahka in ohlapna.

Počisti
4DOV5VFR6 ,

Sestava:

zunanja plast: 98% poliester, 2% elastan

notranja plast oz podloga: 100% poliester

Barva

, ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje dovoljeno na občutljivem programu perkloretilena

Košarica

close