KRATKA OBLEKA Z VISOKIM OVRATNIKOM

59.95 29.98

Obleka je narejena iz raztegljive viskozne mešanice. Je brez rokavov, s stoječim ovratnikom. Pas je visok. Zapira se na hrbtni strani z zadrgo, ki je obrobljena s satenastim trakom. Podložena je s podlogo, ki je narejena iz raztegljivega materiala.

Počisti
4DOP5VF66 ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 63% poliester, 33% viskoza, 4% elastan
  • podloga: 97% poliester, 3% elastan
Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close