KRATKA OBLEKA Z DOLGIMI ROKAVI

99.95 49.98

Obleka je kratka, blago pa lahko in prijetno. Vratni izrez je v obliki črke V. Obleka je na sprednji strani krojena v križ-kraž stilu. Rokavi so dolgi, ramena podložena. Zapira se na hrbtni strani s skrito zadrgo.

Počisti
4AE25VEK7 ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 100% poliester
  • podloga: 100% poliester
Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi sredstvi

Košarica

close