KRATKA JEANS JAKNA

69.95 34.98

Kratka jeans jakna je iz nekoliko raztegljivega materiala. Ima ovratnik, dolge rokave in spuščena ramena. Odpira se z gumbi. Na prsih ima žepa.

 

OPOMBA: Vam je ta izdelek všeč, pa v spletni trgovini ni vaše velikosti? Prav mogoče je, da je izdelek  v vaši velikosti na voljo v naši (fizični) trgovini. Pokličite nas na tel. št. (03) 491 16 38 ali nam pišite na prodaja@sisley-slovenija.si in z veseljem vam bomo pomagali!

Počisti
2CGP536D7 , ,

Sestava: 98% bombaž, 2% elastan.

Barva

Velikost

IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Košarica

close