KRATEK PLAŠČ Z ZLATIMI GUMBI

179.00 89.50

Kratek plašč je narejen iz volnene mešanice. Ima maksi ovratnik in dvoredno zapiranje na frontalni strani z velikimi gumbi v zlati barvi  Na sprednji strani ima tudi dva žepa, ki se zapirata s poklopcem in gumbom. Plašč ni podložen.

 

OPOMBA: Vam je ta izdelek všeč, pa v spletni trgovini ni vaše velikosti? Prav mogoče je, da je izdelek  v vaši velikosti na voljo v naši (fizični) trgovini. Pokličite nas na tel. št. (03) 491 16 38 ali nam pišite na prodaja@sisley-slovenija.si in z veseljem vam bomo pomagali!

Počisti
2MT653707_901 , ,

Sestava: 45% akril, 27% poliester, 20% volna, 5% druga vlakna, 3% najlon

Barva

Velikost

IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close