KOSTIMSKE HLAČE

79.95

Kostimske hlače ravnega kroja imajo naborke na sprednji strani, ki se nadaljujejo v  zlikan rob. Zapirajo se z zadrgo in gumbom in imajo dva stranska žepa.

Počisti
48KP55CG6 ,

Sestava:

52% lan, 48% viskoza

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ročno pranje do temperature 40°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte pri nizki temperaturi
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close