KARIRAST PLAŠČ

219.00 109.50

Plašč ima okrogel vratni izrez in je brez ovratnika. Je iz volnene in bombažne mešanice v karirastem vzorcu. Rokavi so dolgi, ramena nekoliko spuščena. Zapira se spredaj z velikimi gumbi. Ima dva žepa na sprednji strani. Podloga je iz viskozne mešanice.

Počisti
2KK35K3B6 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 47% bombaž, 30% akril, 8% volna, 8% alpaka, 7% najlon
  • podloga: 52% viskoza, 48% poliester
Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close