HLAČE NA VISOK PAS S PASOM

79.95

Hlače z visokim pasom so širšega modela, zapirajo se z zadrgo in skritim kaveljčkom, ter imajo stranski pas na obroč. Ob straneh imajo dva žepa in so zlikane na gubo.

Počisti
4JA555AP7 ,

Sestava:

52% linen, 48% viskosa

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close