HLAČE NA PATENT

79.95

Lahkotne bombažne hlače imajo elastiko v patentu. Zapirajo se z zadrgo in gumbom, imajo dva stranska žepa in dva navidezna zadnja žepa.

Počisti
4TIJLF017 ,

Sestava:

98% bombaž, 2% elastan

 

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 40°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close