HLAČE IZ UMETNEGA USNJA

80.95

Hlače v videzu umetnega usnja so narejene na korenček, imajo visok pas, šive po sredini hlačnic in dva stranska žepa. Zapirajo se z gumbom in skrito zadrgo.

Počisti
4MTMLF01Q ,

Sestava:

100% poliester

Barva

,

Velikost

IT 42 (SLO 38), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Ne likajte
  • Kemično čiščenje ni dovojljeno

Košarica

close