7/8 HLAČE OPRIJETEGA KROJA KROJA

79.95 39.98

Hlače cigaretnega kroja so narejene iz prijetne viskozne mešanice. So v pepita vzorcu. Zapirajo se s skrito zadrgo, gumbom in kovinsko sponko. Ob straneh imajo dva žepa, dva žepa pa sta dodana tudi na zadnji strani.

Počisti
4JQ056386 ,

Sestava: 64% poliester, 34% viskoza, 2% elastan

Barva

Velikost

IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close