ETNO PLAŠČ

189.00 94.50

Razgiban prehoden plašč v etno vzorcu. Ob straneh spredaj ima žep. Zapenja se s skritimi kovinskimi gumbi. Zavezuje se s pasom.

Počisti
2DJ45K2W6 , ,

Sestava: 50% bombaž, 30% poliester, 17% akril, 3% viskoza

Velikost

IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno kemično čiščenje z blagimi sredstvi

Košarica

close