DOLGE PALAZZO HLAČE NA ELASTIKO

69.95

Palazzo hlače so dolge in široke ter narejene iz prijetne mešanice lana in viskoze. Imajo visok pas, v katerega je vstavljena široka elastika, in dva stranska žepa.

Počisti
4JA555CH6 ,

Sestava:

52% lan, 48% viskoza

Barva

, , ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte pri nizki temperaturi
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close