DOLGA VZORČASTA SRAJČNA OBLEKA

139.00

Obleka je dolga, sega malo nad gležnji, ima srajčni ovratnik in se zapira na gumbe, ki segajo do pasu. Ima dolge rokave na visoke manšete, ki se zapirajo z dvema gumboma.

Počisti
4HWL5VHK7 ,

Sestava:

100% poliester

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Barva

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C
  • Ne belite 
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Ne čistite kemično

Košarica

close