DOLGA SRAJČNA OBLEKA

139.00

Dolga srajčna obleka s cvetličnim vzorcem je narejena iz 100% viskoze. Ima srajčni ovratnik, zapira se po sredini z gumbi, rokavi segajo do komolcev in ima spuščena ramena.

Počisti
4JDHLV00C ,

Sestava:

100% viskoza

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C pri nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Kemično čiščenje ni dovoljeno

Košarica

close