ČRTASTA JAKNA IZ UMETNEGA KRZNA S KAPUCO

169.00 84.50

Jakna s kapuco je iz umetnega krzna, je topla in podložena. Zapira se z gumbi, ki so razporejeni na sprednji strani po celotni dolžini. V spodnjem delu jakne je všita elastika, ki omogoča reguliranje jakne po telesu. Ob straneh ima udobna žepa.

Počisti
2AWJ53686 , ,

Sestava:

  • zunanjost: 71% modakril, 29% poliester
  • podloga: 55% poliester, 45% viskoza
Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C in nizkih obratih
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Ne likajte
  • Ne čistite kemično

Košarica

close