ČRTAST KOSTIMSKI SUKNJIČ

139.00 69.50

Suknjič iz viskozne mešanice je klasičen kostimski suknjič. Je teliran (pride oprijet). Zapira se na sprednji strani s kovinskim gumbom. Prav tako na sprednji strani ima dodana dva žepa s poklopcem. Suknjič je podložen. Tvori komplet s kostimskimi hlačami na trapez, ki jih najdete na tej povezavi: https://sisley-slovenija.si/izdelek/kostimske-hlace-na-trapez/.

Počisti
2VL952477 , ,

Sestava:

  • zunanji sloj: 63 poliester, 34% viskoza, 3% elastan
  • podloga: 100% poliester
Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroju
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close